برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

شبکه های اجتماعی

مشاوره رایگان

پرتو کابل

مشخصات فنی کابل آلومینیوم 10×4 خراسان الکتریک

کابل آلومینیوم 10×4 خراسان یا کابل قدرت با هادی آلومینیوم محصولی کابردی و بسیار مقاوم است که علت این امر را می توان قیمت مناسب تر فلز آلومینیوم و نیز وزن پایین تر آن در مقایسه با مس دانست. این امر موجب شده نصب و جا به جایی کابل آلومینیومی راحت تر باشد.

البته لازم به ذکر است که قدرت رسانایی آلومینیوم از مس کمتر است. در نتیجه با انتخاب سطح مقطع بیشتر (تقریبا 1.6 برابر مس) می توان به همان میزان رسانایی دست یافت. به علاوه آلومینیوم در برابر مس مقاوم تر است.

در ساخت این کابل آلومینیوم خراسان از بهترین نوع آلیاژ آلومینیوم استفاده می کنند تا از بروز هر نوع مشکلی مانند خوردگی جلوگیری کنند و محصول حاصل بتواند عمر طولانی تری داشته باشد. برای جلوگیری از خوردگی های احتمالی روکش سیم ها کلمپ بی متال و غلاف کابل از جنس پی وی سی تهیه شده است.
کابل برق آلومینیوم بسیار کاربردی و مناسب نصب در هر محیط و فضایی است از جمله مهمترین کاربردهای این نوع کابل می توانیم به توزیع برق در ساختم

ان های مسکونی، خطوط انتقال نیرو، توزیع برق محلی، تیر چراغ برق و سیم کشی هواپیماها اشاره کنیم. در رابطه با مقایسه کابل های تولید شده از مس و آلومینیوم باید بگوییم، هر دوی این کابل ها می توانند کارایی لازم را ارائه دهند و مهمترین از جنس کابل، استفاده از متریال استاندارد در ساخت کابل است. با خرید این کابل می توانید به رونق اقتصاد ملی نیز کمک ویژه ای نمایید. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت با شماره تلفن 33114455 تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاع بیشتر به سایت زیر وارد شوید www.khorasancable.ir